Firma Annevell jest zwolennikiem holistycznego podejścia do urody. Propagujemy: Zdrowy styl życia, który wspomaga UMYSŁ, CIAŁO I SKÓRĘ.

Wierzymy w holistyczne podejście do piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia, w którym patrzy się na człowieka całościowo, aby pomóc mu rozkwitać od wewnątrz i na zewnątrz.

Takie podejście zaowocowało współpracą z Amerykańską firmą Arbonne ponieważ filozofia firmy Arbonne dotycząca produkcji produktów dostrzega związek między zdrowszym umysłem, silniejszym ciałem i piękniejszą skórą.

Firma Arbonne jest innowacyjna, ponieważ korzysta ze składników pochodzenia roślinnego, kierując się postępami naukowymi oraz badaniami klinicznymi, tak aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Arbonne współpracuje z ekspertami medycyny holistycznej, pracując nad nowymi produktami i szkoleniami.

​​​​​​​Zdrowy styl życia oraz przedsiębiorcze Możliwości Biznesowe, które proponuje Arbonne, wspierają pozytywne nastawienie, dzięki któremu ludzie mogą rozkwitać, zarówno używając produkty jak również budując swój biznes.

Produkty firmy Arbonne, na których pracuje firma Annevell są wegańskie, nietestowane na zwierzętach i opracowywane bez użycia glutenu. Ponadto nie zawierają ponad 2 tysiące niedozwolonych do stosowania substancji.

Firma Annevell dzięki współpracy z Arbonne , dysponuje zróżnicowaną ofertą produktów do pielęgnacji skóry i włosów, produktów spożywczych, kosmetyków do makijażu i produktów do pielęgnacji niemowląt i dzieci sprzedawanych przez Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Nowej Zelandii dzięki temu jest w stanie zadbać o wszystkich swoich klientów bez względu na wiek i płeć oraz miejsce zamieszkania.

Firma Annevell jest dumna ze współpracy z firmą Arbonne również dlatego iż w 2020 roku firmie Arbonne przyznano certyfikat B Corporation, który umocnił tę firmę w zobowiązaniu do działania na rzecz ludzi i planety, nie koncentrując się wyłącznie na zysku.

Jeżeli Ty również chcesz zacząć rozwijać swój biznes i promować holistyczny styl życia używając zdrowych produktów wypełnij poniższy formularz. Pokażę i nauczę Cię jak w prosty sposób zbudować dochodowy biznes.

 

AnnEvell • world of visage